o firmie

Rat-Gar jest firmą projektowo - wykonawczą branży ciepłowniczej, działającą na rynku ogólnopolskim nieprzerwanie od 1989 roku. Początkowo, jako małe rodzinne przedsiębiorstwo szybko zyskaliśmy wielu zaufanych klientów, co pozwoliło znacznie poszerzyć ofertę i rozwinąć działalność na terenie całego kraju. Zakres prac, jakie wykonujemy, obejmuje zarówno inwestycje jednostkowe – ogrzewanie domów, mieszkań, jak i przemysłowe – kotłownie parowe, wodne instalacje technologiczne i systemy grzewcze zakładów produkcyjnych. Od początku naszej działalności współpracujemy z najwyższej klasy producentami, dzięki czemu posiadamy bezpośredni dostęp do najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań.
Wieloletnia współpraca z liderem branży ciepłowniczej, jakim jest firma Viessmann zaowocowała otwarciem w 2010 roku autoryzowanego Salonu Firmowego. Pozwoliło nam to na zaprezentowanie pełnej oferty dla klientów indywidualnych i przemysłowych.

Oferujemy kompleksową obsługę – projektowanie, montaż oraz remont. Swoim klientom zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Lata pracy pozwoliły firmie zdobyć niezbędne doświadczenie. Dbamy również, co szczególnie ważne w tej branży, o stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu zastosowania nowych technologii. Naszym klientom pomagamy odnaleźć najbardziej optymalne dla nich rozwiązania technologiczne i cenowe. Staramy się propagować urządzenia i systemy oszczędne oraz skuteczne, jednocześnie korzystne dla środowiska. Jesteśmy w pełni zaangażowani w promocję instalacji wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej.

Od lat propagujemy nowoczesną technikę cieplną i nowatorskie światowe rozwiązania techniczne. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie systemów cieplnych. Ze szczególną dbałością podchodzimy do każdego nowego projektu. O naszym profesjonalizmie świadczą zadowoleni klienci i jakość wykonanej pracy.

 

Zapraszamy do współpracy

Z poważaniem,

Grzegorz Ratajczak