oferta

Oferta RAT-GAR obejmuje dwa obszary – inwestycja dla klientów indywidualnych i przemysłowych.

Prowadzimy Salon Firmowy Viessmann, w którym oferujemy rozwiązania grzewcze dla domów - zarówno nowych, jak i już istniejących instalacji.

Druga sfera naszej działalności to inwestycje przemysłowe – projektujemy nowe i remontujemy działające kotłownie parowe, wodne, instalacje technologiczne i systemy grzewcze zakładów produkcyjnych.

Decydując się na system grzewczy oraz źródło ciepła warto zasięgnąć opinii osób, które na co dzień zajmują się techniką grzewczą. Wybierając firmę RAT-GAR mają Państwo zagwarantowaną pełną opiekę instalatorów oraz serwisanta począwszy od etapu projektowania, przez wykonanie, serwisowanie, a w przypadku konieczności również naprawę urządzeń bądź instalacji. Jako firma zajmująca się instalacjami wewnątrz budynku oferujemy również wykonywanie instalacji ciepłej i zimnej wody, cyrkulacyjnej oraz kanalizacyjnej, a także instalacji centralnego odkurzacza.

RAT-GAR kieruje swoją ofertę nie tylko dla osób indywidualnych, chcących mieć niezawodną instalację centralnego ogrzewania w domu, ale również dla firm w sektorze przemysłowym i spożywczym.

Zapewniamy całodobową opiekę nad urządzeniami dostarczonymi przez firmę RAT-GAR, ponieważ posiadamy rozwinięty dział serwisu.

Wykonujemy :

  • projekty oraz montaż kotłowni parowych oraz wodnych, instalacji technologicznych, sieci ciepłowniczych
  • czyszczenie chemiczne urządzeń ciśnieniowych wg zaleceń UDT
  • naprawę urządzeń ciśnieniowych wg zaleceń UDT
  • bieżące remonty instalacji oraz palenisk do kotłów na paliwo stałe