instalacje c.o., c.w.u., z.w., kanalizacyjne

Projektowanie i montaż C.O.

Montaż instalacji c.o. do różnego typu budynków to nasza codzienna praca i mamy w niej duże doświadczenie.

Jest to proces składający się z kilku etapów. Pierwszy i najbardziej istotny to poznanie klienta, jego oczekiwań i możliwości. Każde zlecenie jest inne. Należy wziąć pod uwagę wymagania obiektu – czy jest to dom nowy czy modernizacja już istniejącego z pewnymi ograniczeniami? W jakim miejscu jest położony? Do jakich paliw ma dostęp? Równie istotny jest styl życia jego mieszkańców. Inne potrzeby generuje stale mieszkająca 4 osobowa rodzina z małymi dziećmi, a inne często wyjeżdżający podróżnicy. To, jak żyje rodzina jest bardzo istotnym założeniem projektu, pozwala na odpowiednie dobranie rozwiązań i urządzeń, tak aby w domu żyło się wygodnie i przyjemnie, i co równie ważne ekonomicznie. Na etapie projektu istotne są też finanse, jakimi dysponuje klient. Ceny instalacji c.o. są bardzo zróżnicowane. Wynika to z mnogości możliwych rozwiązań. Program produktów Viessmann obejmuje wszystkie nowoczesne nośniki ciepła, szeroki zakres mocy od 3,8 do 20 000 kW i 3-stopniową ofertę zróżnicowaną technicznie i cenowo.

Dom ma być dla ludzi, ma być im w nim dobrze. Nie może być źródłem stresu i obaw o koszty. Dlatego też zawsze staramy się jak najlepiej poznać styl życia i oczekiwania naszych klientów, aby projekt instalacji c.o. był dla nich, pod wszystkimi względami, jak najbardziej komfortowy.

Zakres ofertowanych przez firmę RAT-GAR prac obejmuje również wykonywanie innych instalacji wewnętrznych tj. instalacje wodne (c.w.u., z.w.u.), kanalizacyjne, gazowe oraz instalacje centralnego odkurzacza.